Ferrida sada bitů 61 kusů FRD-BS61PCS

Produkt nemá žádné parametry.

• cena (49.-kč na alze)
    • zpracování

Koupeno na Alze za 49.-kč v realné slevě. Za tu cenu nebylo o čem. Sada je velmi dobře zpracovaná nejedná se o nějakou lacinou napodobeninu z aliexpresu. Všechny bity ktere běžně potřebují zde jednoduše naleznu.

ok

• , zakoupeno v Alza.cz

Zaujala mě cena a v té době jsem potřebovala pro opravu podobnou sadu. Byla jsem překvapená kvalitním zpracováním po rozbalení a následném použití. Příště (pokud by jsem ji opět potřebovala) si tuto sadu koupím znovu. Díky této zkušenosti se na obchod Alza koukám jinak než dříve. Všem doporučuji nejen toto zboží, ale i obchod.

Produkt nemá žádné parametry.

Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Skvěle vybavená 61dílná sada bitů Hledáte perfektně vybavenou sadu bitů pro všestranné použití? Představujeme vám praktickou sadu FERRIDA obsahující 59 bitů ze speciální nástrojové oceli S2, adaptér (z šestihranu na čtyřhranem) a magnetický držák bitů s pojistkou zajišťující, že bity vám nebudou zůstávat ve šroubech. Vše je uloženo v kompaktním plastovém boxu s transparentním víkem, jež poskytuje perfektní přehled o svém obsahu. Nalezení správného bitu usnadňují popisky, díky čemuž najdete požadovaný bit téměř ihned. ...

• cena (49.-kč na alze)
    • zpracování