Bity od 100 do 200 Kč, Projahn, Sady bitů
Přesměrovali jsme vás na hlavní kategorii, protože na zvolené stránce se momentálně nenacházejí žádné produkty.
PROJAHN 200 ks 8606PROJAHN 200 ks 8606
- Projahn
- imbus s otvorem
- Sady bitů
Kvalitní sada pro profesionální použití – 200 dílů bitových imbusů a torxů. Obsahuje veškeré potřebné bity v rozměrech od 25 přes 38 a 50 až po 75 mm. V této sadě najdete svého...
Bit Box Secucurity 1/4" 122 ks 3789Bit Box Secucurity 1/4" 122 ks 3789
- Projahn
- Sady bitů
- 25 mm
1/4" Security Bit-Box, 122 dílů Bity 25 mm 9 kusů Ploché 3-4-4,5-5-5,5-6-6,5-7-8 mm 5 kusů PH Nr.00-0-1-2-3 5 kusů PZ Nr.00-0-1-2-3 9 kusů Inbus m 1,5-2-2,5-3-4-5-5,5-6-8 mm...
PROJAHN sada bitů 1/4" 75mm, 50 ks, 3790.24PROJAHN sada bitů 1/4" 75mm, 50 ks, 3790.24
- Projahn
- imbus s otvorem
- Sady bitů
- 75 mm
1/4" Sada SECURBIT 75 mm, 50 dílů - 3x ploché (4 - 5 - 6mm) - 2x PH (1 - 2) - 2x PZ (1 - 2) - 3x imbus (4 - 5 - 6) - 6x imbus s otvorem (2 - 2,5 - 3 - 4 - 5 - 6 mm) - 5x...
CIMCO PROJAHN sada bitů 1/4" 75mm, 36 ks, 3788.24CIMCO PROJAHN sada bitů 1/4" 75mm, 36 ks, 3788.24
- Projahn
- Sady bitů
Popis zboží Sada bitů 1/4", 36 dílů - 4x ploché (3 - 4 - 5 - 6 mm) - 5x PH (2x PH1 - 2, 1x PH3) - 5x PZ (2x PZ1 - 2), 1x PZ3) - 7x TX (10 - 15 - 20 - 25 - 27 - 30 - 40) -...
Sada bitů Projahn 3788.24, 36 ks, 1/4", 75mmSada bitů Projahn 3788.24, 36 ks, 1/4", 75mm
- Projahn
- Sady bitů
- 75 mm
Sada bitů 1/4", 36 dílů - 4x ploché (3 - 4 - 5 - 6 mm) - 5x PH (2x PH1 - 2, 1x PH3) - 5x PZ (2x PZ1 - 2), 1x PZ3) - 7x TX (10 - 15 - 20 - 25 - 27 - 30 - 40) - 8x TX s...
PROJAHN sada nástrčných hlavic 1/4", 5,5-17mm, délka 65mm, 3784-93PROJAHN sada nástrčných hlavic 1/4", 5,5-17mm, délka 65mm, 3784-93
- Projahn
- Sady bitů
Sada nástrčných hlavic 1/4" s magnetem délka 65 mm Rozměry: 5,5; 6; 7; 8; 10; 12; 13; 17 mm
Projahn sada bitů 100 ks 3787Projahn sada bitů 100 ks 3787
- Projahn
- Sady bitů
- 25 mm
1/4" Sada SECURBIT, 100 dílů - 9x ploché (3 - 4 - 4,5 - 5 - 5,5 - 6 - 6,5 - 7 - 8) - 8x PH (0 - 1 - 3, 5x PH2) - 8x PZ (0 - 1 - 3, 5x PZ2) - 9x imbusové (1,5 - 2 - 2,5 - 3...
sada bitů PROJAHN 1/4 Color-Bit-Box, 32 ks 394089sada bitů PROJAHN 1/4 Color-Bit-Box, 32 ks 394089
- Projahn
- Sady bitů
- 25 mm
PROJAHN 1/4" Color-Bit-Box, 32 dílů 394089 - 32 dílů v praktickém boxu - zaklapávací pásková spona 2 - ploché (červená) 4 - 5 mm 4 + Phillips (tmavě červená)PH 1 - 2 - 2 -...
sada bitů PROJAHN 33 ks 4095.24sada bitů PROJAHN 33 ks 4095.24
- Projahn
- Sady bitů
Color-Bit-Box 1/4",32 dílů Projahn 394089.24 - 32 dílů v praktickém boxu - zaklapávací pásková spona 2 - ploché (červená) 4 - 5 mm 4 + Phillips (tmavě červená) PH 1 - 2 - 2 -...
Projahn Sada bitů TORX s otvorem T10-40 2758Projahn Sada bitů TORX s otvorem T10-40 2758
- Projahn
- torx s otvorem
- Sady bitů
- 25 mm
1/4" sada TX bitů s otvorem - T10 - T40 - 7 dílů - délka 25 mm .
Projahn Sada adaptérů 50 mm,3 kusy 2880Projahn Sada adaptérů 50 mm,3 kusy 2880
- Projahn
- Sady bitů
- 50 mm
Sada adaptérů bitů, 3 díly - 50 mm nástavce 1/4", 3/8" a 1/2" .